Event marketing
 Simple Fade Slideshow Theme - Jssor Slider, Carousel, Slideshow with Javascript Source Code
Bootstrap Slider

Na vaše akcie zabezpečíme profesionálne hostesky. Naše dievčatá majú za sebou množstvo akcií, kde svojou prítomnosťou zabezpečili hladký priebeh akcie. Využite hostesky napríklad pri vítaní a registrácií hostí na firemných akciách. Oblečenie hostesiek zladíme do štýlu celej akcie.
Neviete si poradiť s programom? Aj tento problém zverte našej agentúre. Spolupracujeme so širokou paletou umelcov, zabezpečíme moderátora akcie, tanečné vystúpenia, spevákov, skupiny, zábavné programy, či doplnkový program (selfiebox, rôzne ochutnávky, kokteilová show, mobilné kasíno a pod.). Spolu vytvoríme nezabudnuteľný program.
Pripravíme akciu priamo na mieru, presne podľa individuálnych potrieb od výberu priestoru, cez techniku, dekorácie, program, catering až po celkovú realizáciu.
Podujatia zabezpečíme kompletne na kľúč alebo vo vami požadovanom rozsahu. Vždy na základe vašich cieľov, predstáv a možností. Spoľahnite sa na naše bohaté skúsenosti s realizáciou podujatí rozmanitého charakteru na Slovensku aj v zahraničí.